• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Свято «Останнього дзвінка»

Свято «Останнього дзвінка»

Традиційне свято «Останнього дзвінка» зібрало 30 червня  на подвір’ї ліцею  випускників і учнів молодших курсів , працівників ліцею, батьків та гостей. Під звуки маршу на лінійку запрошуються випускники. З вітальними словом до випускників, а це учні, що здобули професію плодоовочівника-кухаря, тракториста-машиніста с/г виробництва, муляра, штукатура звернувся директор ліцею В.П.Совик, класний керівник А.І. Іванків, отець Любомир, учні молодших курсів. Для випускників учасниками художньої самодіяльності молодших курсів виконано ряд музичних творів. Вокальна група дівчат-випускників та солістка Вікторія Кривко подарували учасникам свята свої пісенні сувеніри. Випускникам 2015-2016 н/р директором ліцею В.Совиком вручені почесні грамоти за відмінне навчання, активну участь в громадсько-корисному житті ліцею, спортивно-масовій роботі.

Ось і стали випускниками 109 учнів навчального закладу. Сьогодні закінчується для вас навчання в ліцеї і вам належить зануритися в абсолютно нове життя. Нехай успіхом закінчуються всі ваші починання! А майбутнє не обдурить очікувань і буде щедрим на успіхи в роботі, для когось в подальшому навчанні , благополуччя, щиру любов і вірну дружбу!

 

2016-07-01


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

1 Вересня-День знань


Життя ліцею: день за днем!!!!


Знай наших


Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»


Виробнича практика групи мулярів


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua