• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

06.10.2016 року на базі Городенківського професійного ліцею проведено засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи

06.10.2016 року на базі Городенківського професійного ліцею проведено засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів області на тему: «Конкурентноспроможність випускника ПТНЗ через ефективність організації фахової підготовки».

У роботі засідання взяли участь:

Гаврилюк І.О – начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

Кирдяк Г.Ю. - начальник відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки  управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики  облдержадміністрації.

Захарія О.М. – головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації.

Шафоростов О.О. –директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківської області.

Совик В.П. –директор Городенківського професійного ліцею. 

Верховцев В.М. - директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківської області.

Михайлюк С.М. – керівник апарату районної державної адміністрації.

Заступники директорів з навчально-виробничої роботи.

Учасники засідання відвідали уроки професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання, оглянули матеріально-технічну базу навчального закладу.  Директор ліцею  Совик В.П.  презентував начальний заклад,  його роботу і перспективи.

З метою підвищення якості професійно-технічної освіти ПТНЗ області  учасниками засідання висвітлено питання організації фахової підготовки конкурентноспроможного, професійно-мобільного, кваліфікованого робітника, виконання обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у 2016 році. У структурі системи роботи ПТНЗ області значну увагу приділено ринку праці та соціальним партнерам.

Керівник апарату райдержадміністрації  Михайлюк  С.М. розповів про тісну і плідну співпрацю навчального закладу з керівництвом району.

2016-10-07


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

ЗВІТ ДИРЕКТОРА


ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я


ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2024


38-ма річниця аварії на ЧАЕС


«Солодка паска»


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua