• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Тиждень права.

В Україні відповідно до Указу Президента від 08 грудня 2008 року № 1149 «Про всеукраїнський тиждень права» щорічно проводиться загальнодержавна акція - Тиждень права.

З метою проведення такої акції до Всеукраїнського тижня права. – головним державним інспектором відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області Олексюком М. М для учнів ліцею  9 грудня 2016 року було прочитано лекцію на тему «Захист прав неповнолітніх на робочому місці». До  відома учнів закладу було доведено інформацію щодо прав неповнолітніх на працю. Першочергово було наголошено на правильність оформлення трудових відносин з роботодавцем. Роз’яснено про тривалість робочого часу та відпочинку неповнолітніх, черговість надання щорічних відпусток, створення необхідних умов для поєднання роботи з навчанням та піднято інші питання щодо застосування норм трудового законодавства. На запитання учнів була надана відповідь про відмінність трудового та цивільно-правового договору.

Олексюк М. М. звернув увагу слухачів на необхідність дотримання вимог законодавства про охорону праці як роботодавцями так і самими працівниками. Так як ДНЗ «Городенківський професійний ліцей» готує фахівців для сільського господарства, закладів харчування,  будівельної галузі та з метою усвідомлення підростаючого покоління - дбати про безпеку на робочому місці, як і свою, так і оточуючих людей, інспектор розповів на прикладах про найбільші нещасні випадки, які траплялися з працівниками даних галузей.

2016-12-09


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Тиждень професії "КУХАР"


Робочі будні ліцею.


Найрозумніший математик


Будні ліцею


Будні ліцею


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua