• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Засідання обласної методичної секції керівників фізичного виховання ПТНЗ Івано-Франківської області

17.10.2017 р. на базі ДНЗ «Городенківський професійний ліцей» відбулося засідання обласної методичної секції керівників та викладачів фізичної культури професійно-технічних навчальних закладів області на тему: «Залучення учнівської молоді у професійно-технічних навчальних закладах до занять фізичною культурою і спортом». Відкрив  обласну секцію  Стельмах Р. Д., методист НМК ПТО, який ознайомив присутніх з метою, завданнями та програмою роботи семінару.  Привітав учасників Совик В. П., директор  ДНЗ «Городенківський професійний ліцей», коротко ознайомивши з історією, досягненнями та перспективою розвитку навчального закладу.  

Прекрасна жовтнева погода дала змогу провести урок фізичної культури на тему: «Спортивні ігри. Футбол" на  футбольному полі ліцею (викладач Шукост В.В.). Були обговорені питання щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, проведення спортивно-масових заходів серед учнів ПТНЗ у 2017-2018 н.р., роботу секції керівників та викладачів фізичної культури у навчальному році.

 

2017-10-20


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Робочі будні ліцею.


Найрозумніший математик


Будні ліцею


Будні ліцею


Будні ліцею


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua