• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Засідання обласної методичної секції керівників фізичного виховання ПТНЗ Івано-Франківської області

17.10.2017 р. на базі ДНЗ «Городенківський професійний ліцей» відбулося засідання обласної методичної секції керівників та викладачів фізичної культури професійно-технічних навчальних закладів області на тему: «Залучення учнівської молоді у професійно-технічних навчальних закладах до занять фізичною культурою і спортом». Відкрив  обласну секцію  Стельмах Р. Д., методист НМК ПТО, який ознайомив присутніх з метою, завданнями та програмою роботи семінару.  Привітав учасників Совик В. П., директор  ДНЗ «Городенківський професійний ліцей», коротко ознайомивши з історією, досягненнями та перспективою розвитку навчального закладу.  

Прекрасна жовтнева погода дала змогу провести урок фізичної культури на тему: «Спортивні ігри. Футбол" на  футбольному полі ліцею (викладач Шукост В.В.). Були обговорені питання щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, проведення спортивно-масових заходів серед учнів ПТНЗ у 2017-2018 н.р., роботу секції керівників та викладачів фізичної культури у навчальному році.

 

2017-10-20


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

1 Вересня-День знань


Життя ліцею: день за днем!!!!


Знай наших


Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»


Виробнича практика групи мулярів


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua