• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Булінг

6 березня 2019 року у відповідності  до планку роботи ліцею  проведено виховний захід на тему : «Булінг- насилля дома та в учнівських колективах; протидія насиллю та служби, які надають допомогу щодо протидії булінгу; права та обов’язки підлітків»

Надзвичайно актуальним це питання стало у закладах освіти в наш час. Завдання кожного педагогічного колективу проводити роз‘яснювальну роботу в учнівських колективах з метою недопущення  агресіЇ серед підлітків, формування в учнівських колективах стосунків побудованих на взаємо розумінні , повазі , доброзичливості.

Тему заходу розкрито гостями навчального закладу. Перед учнями виступила Мороз Ліля Богданівна - головний спеціаліст Городенківського бюро правової допомоги, Якубів Роман  Васильович - виконуючий обов’язки начальника районного відділу державної виконавчої служби Городенківського району

Учнів цікавило питання працевлаштування неповнолітніх, зайнятості у вільний від занять час. На це питання кваліфіковано відповіла Франків Леся Дмитрівна фахівець відділу активної підтримки безробітних Городенківського центру зайнятості.

Фото із заходу в ліцеї.

 

 

2019-03-11


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Тиждень професії "КУХАР"


Робочі будні ліцею.


Найрозумніший математик


Будні ліцею


Будні ліцею


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua