• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини професійно-технічного училища No31, м. Городенка

День захисника Украї́ни

 День захисника Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня об’єднує в собі день  Покрови Пресвятої Богородиці,  День Українського козацтва та день створення Української повстанської армії.

      День захисника України – це свято, яке є направду всенародним,і сягає в історичну минувшину, адже  захисниками України є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові антитерористичної  операції на Сході України, адже боротьба за незалежність України продовжується і зараз.

 Вже декілька років підряд учні і працівники ліцею,  що готують кухарів  пригощають учасників Революції гідності, добровольців і військових антитерористичної  операції на Сході України, що є учасниками заходу, солдатською кашею. Серед захисників України є чимало вихідців з ліцею-наших колишніх учнів. Щира вдячність вам воїни за те, що ми маємо можливість навчатись, здобувати освіту, ставати кваліфікованими спеціалістами. Здоровя  Вам, всяких гараздів. Хай береже Вас Бог.

Фото на згадку 14 жовтня 2018 року.

 

 

 

2018-10-15


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Іноземна делегація


Закордонна делигація


День вишиванки


ВІТАЄМО


ПРИВІТАННЯ


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua