• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини професійно-технічного училища No31, м. Городенка

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Про проведення Тижня знань

з основ безпеки життєдіяльності

                        Відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молодіжної політики №539 від 10.10.2018р., п.6 «Комплексного міжвідомчого плану, щодо проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з дотриманням вимог правил безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних ситуацій, загибелі та травмування на них людей в Івано-Франківській області на 2018р» та з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з учнями ліцею щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають у побуті, під час навчання чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учнів ліцею в період з 22 по 26 жовтня 2018 р. у навчальному закладі було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно до наказу директора в ліцеї щодня протягом тижня проводилися заходи, метою яких було підняття рівня знань учнів та працівників ліцею, щодо попередження надзвичайних ситуацій та під час їх виникнення у повсякденному житті.  Учасники виховного процесу мали можливість поспілкуватися з працівниками Городенківського РВ УДСНС. Головний державний інспектор РВ УДСНС Кнігініцький Роман Миколайович навів статистику виникнення пожеж та інших НС в Городенківському районі за минулий рік, кількість постраждалих, а також  причини та наслідки даних подій. Великий інтерес серед учнів викликала розповідь провідного фахівця РВ УДСНС Бундзяк Вікторії Вікторівни щодо поведінки під час відпочинку на водоймах, можливого отруєння грибами, зустрічі з дикими тваринами та під час святкування Нового року та інших зимових свят. Учні були активними, задавали багато запитань, зокрема, на рахунок правильних дій під час пошкодження ртутного градусника, а також порятунку під час потрапляння під лід.

24 жовтня начальником штабу ЦО Кітурою Михайлом Миколайовичем спільно з інженером з ОП Дідик Ольгою Петрівною була проведена навчальна евакуація учнів та працівників у захисні укриття. Викладачі предмету «Захист Вітчизни» Білик Дарія Романівна та Боклащук Дмитро Семенович провели додаткове інструктування учнів з правил надання першої домедичної допомоги та поведінки під час евакуації. Для унаочнення сказаного, інженером з ОП було продемонстровано кілька відеороликів.

На виховній годині 25 жовтня керівники груп ліцею провели інструктаж згідно тематичного плану «Небезпека дома та на вулиці». Також викладачем «предмету «Охорона праці» Бамбухом Андрієм Остаповичем спільно з комендантом Вінтоник Надією Дмитрівною було проведено додаткову бесіду з жителями гуртожитку, щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху. Викладач хімії Петришин Любомир Любомирович мав бесіду з учнями випускних груп, щодо харчових отруєнь та їх наслідків для здоров’я людини.

Як підсумок інженером з ОП спільно з заступником з НВР Петришин Наталією Євгенівною проведено опитування учнів, щодо дій під час НС. Більшість учасників змогли дати правильні відповіді на запитання. На майбутнє плануємо і надалі проводити роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді та працівників ДНЗ «Городенківський ПЛ» щодо профілактики виникнення НС та правил поведінки в екстремальних ситуаціях.

IMG_1395.JPG

IMG_1396.JPG

IMG_1397.JPG

IMG_1398.JPG

IMG_1399.JPG

IMG_1400.JPG

IMG_1401.JPG

 

2018-10-30


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Майстер клас від Марії Підлеснюк


Тренінг "Побудова кар'єри та професійний розвиток"


Всеукраїнський диктант національної єдності


Обласний конкурс поезії


Знай наших


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua