• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Загальноучилищні батьківські збори.

4 листопада   відбулись загальноучилищні батьківські збори, на яких із вітальним словом виступив директор ПТУ №31 м. Городенка В. П. Совик. Він ознайомив батьків із інформацією про комплектацію груп та адаптацію учнів в нових умовах, а також наголосив на спільній діяльності   викладацького колективу училища та батьків  в питанні вихованні учнів.

 Заступник директора з ВР  Білик Д. Р. підкреслила у своєму виступі нерозривність навчального та виховного процесу в системі підготовки кваліфікованих робітників, а також їхнього подальшого працевлаштування за фахом, ознайомила з питанням організації виховної роботи у навчальному закладі,  а також із правилами проживання в  гуртожитку, санітарно-побутовими умовами та станом облаштування кімнат.

На батьківські збори запрошений старший оперуповноважений РВУМВС старший лейтинант міліції  Шнайдрук А. О., який виступив з доповіддю «Роль і відповідальність батьків  за виховання дітей», а також відповів на питання учасників зборів.

Дирекція подякувала за хорошу явку батьків, небайдужість до своїх дітей та підтримку за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.   

2011-11-04


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

ГРАНДІОЗНА ВИСТАВКА
ВСТУПНА КАМПАНІЯ


ОСТАННІЙ ДЗВОНИК


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua