• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Загальноучилищні батьківські збори.

4 листопада   відбулись загальноучилищні батьківські збори, на яких із вітальним словом виступив директор ПТУ №31 м. Городенка В. П. Совик. Він ознайомив батьків із інформацією про комплектацію груп та адаптацію учнів в нових умовах, а також наголосив на спільній діяльності   викладацького колективу училища та батьків  в питанні вихованні учнів.

 Заступник директора з ВР  Білик Д. Р. підкреслила у своєму виступі нерозривність навчального та виховного процесу в системі підготовки кваліфікованих робітників, а також їхнього подальшого працевлаштування за фахом, ознайомила з питанням організації виховної роботи у навчальному закладі,  а також із правилами проживання в  гуртожитку, санітарно-побутовими умовами та станом облаштування кімнат.

На батьківські збори запрошений старший оперуповноважений РВУМВС старший лейтинант міліції  Шнайдрук А. О., який виступив з доповіддю «Роль і відповідальність батьків  за виховання дітей», а також відповів на питання учасників зборів.

Дирекція подякувала за хорошу явку батьків, небайдужість до своїх дітей та підтримку за співпрацю у подальшому вирішенні спільних проблем.   

2011-11-04


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

1 Вересня-День знань


Життя ліцею: день за днем!!!!


Знай наших


Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»


Виробнича практика групи мулярів


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua