• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»

         Питання духовності та культури, змістовного проведення дозвілля закладено в  Програмі розвитку  освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки. У відповідності до цього в навчальних закладах області поряд з іншими проводяться мистецькі заходи, метою яких є популяризація української пісні, підтримка та розвиток вокального мистецтва, вдосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору молодих виконавців.

       Другий  етап обласного конкурсу солістів «Пісенний вернісаж»  традиційно проводиться в  третій декаді лютого в обласному центрі. Цьогоріч гостра респіраторна хвороба COVID-19 внесла корективи в проведення заходу. Але згідно  плану виховної роботи ліцею, перший етап конкурсу пройшов в навчальному закладі у відповідності до вимог,  щодо посилення протиепідемічних заходів. Солісти проводили репетиції, які дали можливість  підготуватись і показати відповідний результат-стати кращими серед інших.  Ліда Пустельник з піснею «Журавлина доля», слова і музика М. Шпак та Наталія Беседа з піснею «Посміхалися» слова і музика Ольги Монастирської  – стали переможцями конкурсу в ліцеї, що дало їм право представити відеоматеріал виступу на другому етапі обласного конкуру солістів «Пісенний вернісаж»,  який відбудеться 22 лютого  в Івано-Франківському державному центрі  естетичного виховання.  Побажаємо нашим  дівчатам удачі і перемоги.

2021-02-21


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК


ЗВІТ ДИРЕКТОРА


ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я


ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2024


38-ма річниця аварії на ЧАЕС


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua