• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини професійно-технічного училища No31, м. Городенка

Річниця Ліцею

17 жовтня для колективу ДНЗ «Городенківський професійний ліцей» був особливим днем, адже заклад святкував 75 річницю від дня створення та 125 від першої письмової згадки. Шлях був довгим та тернистим: від рільничої школи до сучасного ліцею. Змінювалися часи, покоління, але завжди були потрібними хлібороби, які десятиліттями черпали свої знання і вміння в стінах закладу.
В цей святковий день до урочистої зали Палацу культури Городенки прибули сивочолі ветерани, працівники, учні та почесні гості заходу. З трибуни лунали теплі слова спогадів, урочисті вітання та дзвінкі голоси учасників художньої самодіяльності. Привітали та відзначили досягнення закладу заступник директора департаменту – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області Олексій Шафоростов, голова обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Ганна Чорній. Теплі слова вітань в бік ліцею звучали з вуст колег директорів аграрних ліцеїв області: Коршівський професійний аграрний ліцей - Оксана Іваночко, Войнилівський професійний ліцей - Микола Стадник, Богородчанський професійний будівельний ліцей – Віталій Іванків. До вітань доєднався ветеран профтехосвіти області Зіновий Федишин . Високої думки про ліцей представники районної та міської влади, а саме Степан Михайлюк – в.о. голови Городенківської РДА та мер міста Любомир Музичка.
Кращі працівники ліцею були нагороджені почесними грамотами департаменту освіти, методичного кабінету ПТО, обласної профспілки агропромислового комплексу, районної влади та адміністрації ліцею.

2019-10-18


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Майстер клас від Марії Підлеснюк


Тренінг "Побудова кар'єри та професійний розвиток"


Всеукраїнський диктант національної єдності


Обласний конкурс поезії


Знай наших


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua