• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Бережемо і примножуємо Великодні традиції

Два цікаві спільні заходи Городенківського професійного ліцею та Карітас Коломия проведені напередодні Великодніх свят. Метою заходів було ознайомити учнів з народною традицією святкування Великодня, розвинути їх творчі здібності, виховувати інтерес до культурної спадщини свого народу. А ще в час підготовки до проведення заходів у нас виникло бажання, поділитись своїми вміннями із тими , хто вже другий рік поспіль , через військові дії, змушений святкувати Великдень за межами  рідного дому.

На майстер-клас із писанкарства, який провела Іванка Федорак в стінах ліцею, писанки розмальовували разом учні, гості заходу і викладачі.

На заході в Карітас Городенка представники 9 регіонів України – вимушені переселенці, розповіли про свої Великодні традиції , а учні і викладачі Городенківського професійного ліцею поділились секретами випікання і прикрашання покутської паски. Смачною і запашною була паска, а ще більше втішила та атмосфера, безпосередність і теплота, яка панувала серед учасників заходу. Мир запанував у серцях і так хотілось всім, щоб мир запанував в Україні. З вірою в ЗСУ, з надією на перемогу, вдячністю нашим захисникам, залишали гостинне приміщення Карітасу учасники заходу.

Світлини зустрічі.

2023-04-24


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Пам'яті жертв голодомору


Презентації компанії «Fluffies»


ПОЕТАПНА АТЕСТАЦІЯ КУХАР ІІІ РОЗРЯДУ


Мовний флешмоб


Подорож у світ професії «Плодоовочівник»


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua