• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Будні ліцею

Професія «Муляр. Штукатур. Монтажник гіпсокартонних конструкцій» відноситься до будівельних професій, яка користується попитом у всі часи і доти поки людина буде будувати собі житло, ця професія буде потрібна і актуальна.

Сьогодні, здобувачі освіти групи будівельників 2 на уроці виробничого навчання опрацьовували тему : Нанесення розчинової суміші кельмою на стіни, розрівнювання півтерком. Майстер виробничого навчання Василів Микола Іванович навчив учнів правильно виконувати прийоми нанесення розчинової суміші кельмою на стіни та розрівнювати півтерком, а також закріпити уміння і навики при виконанні даних прийомів.

На уроці здобувачі освіти навчилися самостійно організовувати своє робоче місце, готувати цегляну поверхню, а саме: очищати від напливів розчину, від пилу і бруду, вибирати шви, змочувати стіну, а також готувати розчин потрібної консистенції ручним способом, підбирати інструмент, виконувати нанесення розчинової суміші кельмою на стіни .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2024-02-16


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Тиждень професії "КУХАР"


Робочі будні ліцею.


Найрозумніший математик


Будні ліцею


Будні ліцею


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua