В рамках Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності у Городенківському професійному ліцеї фахівець з цивільної оборони Кітура Михайло та викладач предмета «Захист України» Боклащук Дмитро ознайомили здобувачів освіти з видами зброї, бомб, снарядів та ракет, що застосовуються під час війни на території України. Лиско Галина, медична сестра закладу, провела бесіду на тему «Надання першої долікарської допомоги при вивихах».
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image001.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image002.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image003.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image004.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image005.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image006.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image007.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image008.jpg)
![](http://dnzhpl.if.ua/album/18042024/image009.jpg)
|