• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Засідання педагогічної ради

28 лютого відбулося чергове засідання педагогічної  ради з порядком денним:

§        Підсумки навчально-виховної роботи за І-ий семестр 2012-2013 н. р. та завдання  педагогічного колективу на ІІ-ий семестр.

§        Стан проведення уроків виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур. Монтажник гіпсокартонних  контрукцій».

§        Профорієнтаційна робота інженерно-педагогічних працівників по набору учнівського  контингенту на 2013-2014 н. р.

 

Заступник директора з навчальної роботи Петришин Наталія Євгенівна  зробила детальний аналіз підсумків навчальних досягнень учнів за І семестр.

     Заступник директора з навчально-виробничої роботи Боклащук Дмитро Семенович проаналізував стан проведення уроків виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур. Монтажник гіпсокартонних  контрукцій». Акцентувалася увага на проблемах, які виникають у процесі роботи, говорили про шляхи їх вирішення.

Про  важливу роль профорієнтаційної роботи  педагогічного колективу наголосила заступник директора з навчально-виховної роботи Білик Дарія Романівна.

Директор училища Совик Василь Петрович підводячи підсумки роботи, говорив про завдання, які стоять перед колективом у наступному семестрі.

2013-03-02


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

1 Вересня-День знань


Життя ліцею: день за днем!!!!


Знай наших


Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»


Виробнича практика групи мулярів


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua