• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Засідання педагогічної ради

28 лютого відбулося чергове засідання педагогічної  ради з порядком денним:

§        Підсумки навчально-виховної роботи за І-ий семестр 2012-2013 н. р. та завдання  педагогічного колективу на ІІ-ий семестр.

§        Стан проведення уроків виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур. Монтажник гіпсокартонних  контрукцій».

§        Профорієнтаційна робота інженерно-педагогічних працівників по набору учнівського  контингенту на 2013-2014 н. р.

 

Заступник директора з навчальної роботи Петришин Наталія Євгенівна  зробила детальний аналіз підсумків навчальних досягнень учнів за І семестр.

     Заступник директора з навчально-виробничої роботи Боклащук Дмитро Семенович проаналізував стан проведення уроків виробничого навчання з професії «Муляр. Штукатур. Монтажник гіпсокартонних  контрукцій». Акцентувалася увага на проблемах, які виникають у процесі роботи, говорили про шляхи їх вирішення.

Про  важливу роль профорієнтаційної роботи  педагогічного колективу наголосила заступник директора з навчально-виховної роботи Білик Дарія Романівна.

Директор училища Совик Василь Петрович підводячи підсумки роботи, говорив про завдання, які стоять перед колективом у наступному семестрі.

2013-03-02


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Тиждень професії "КУХАР"


Робочі будні ліцею.


Найрозумніший математик


Будні ліцею


Будні ліцею


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua