• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

"Україно - краю рідний".

            16 вересня замайоріло училище  всіма барвами веселки. Коридор наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів. Побачивши цю виставку можна поринути у неповторний і захоплюючий світ казки, адже все навколо було у яскравих кольорах, все посміхалось і раділо. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали радість, усмішку, насолоду від зустрічі з прекрасним.

            Під керівництвом своїх наставників – класних керівників та майстрів в/н  до свята готувалися усі групи. Свято квітів пройшло під назвою "Україно - краю рідний ". Кожна група прагнула створити свою неповторну композицію, якнайкраще розповісти про неї, про роль квітів у житті людини та рідного краю.

            Переможцями конкурсу стали: серед груп першого курсу 1  група плодоовочівник-кухар, 5 та 6групи трактористів, серед  груп другого курсу - 2 група плодоовочівник-кухар, серед груп на базі повної середньої освіти - 3 кухарів.

                Дирекція училища висловлює щиру подяку  керівникам  навчальних груп у підготовці квіткової виставки. Переможців  нагороджено грамотами.

 

 

2013-09-18


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Пам'яті жертв голодомору


Презентації компанії «Fluffies»


ПОЕТАПНА АТЕСТАЦІЯ КУХАР ІІІ РОЗРЯДУ


Мовний флешмоб


Подорож у світ професії «Плодоовочівник»


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua