• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

"Україно - краю рідний".

            16 вересня замайоріло училище  всіма барвами веселки. Коридор наповнили пишнобарвні букети з найрізноманітніших квітів. Побачивши цю виставку можна поринути у неповторний і захоплюючий світ казки, адже все навколо було у яскравих кольорах, все посміхалось і раділо. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали радість, усмішку, насолоду від зустрічі з прекрасним.

            Під керівництвом своїх наставників – класних керівників та майстрів в/н  до свята готувалися усі групи. Свято квітів пройшло під назвою "Україно - краю рідний ". Кожна група прагнула створити свою неповторну композицію, якнайкраще розповісти про неї, про роль квітів у житті людини та рідного краю.

            Переможцями конкурсу стали: серед груп першого курсу 1  група плодоовочівник-кухар, 5 та 6групи трактористів, серед  груп другого курсу - 2 група плодоовочівник-кухар, серед груп на базі повної середньої освіти - 3 кухарів.

                Дирекція училища висловлює щиру подяку  керівникам  навчальних груп у підготовці квіткової виставки. Переможців  нагороджено грамотами.

 

 

2013-09-18


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

1 Вересня-День знань


Життя ліцею: день за днем!!!!


Знай наших


Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»


Виробнича практика групи мулярів


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua