• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

Педагогічні читання

 

  Відповідно до плану роботи училища на 2013-2014 н. р. та з метою удосконалення науково-методичного рівня підготовки педагогічних працівників, стимулювання творчої ініціативи, пошуку та підтримки творчих педагогів, сприяння запровадженню їхніх розробок до освітнього процесу, вивчення та запровадження в практику перспективного педагогічного досвіду 09.01.2014 н. р. проведено  педагогічні читання.

 Проведення педагогічних читань вже давно стало традицією нашого закладу. Недаремно була обрана тема: "Розвиток педагогічної майстерності у світі інноваційних технологій". Директор училища В. П. Совик розказав про сучасні тенденції розвитку професійної освіти. Керівник методичної комісії природничо-математичних дисциплін Вінтоник Н.Д. підготувала мультимедійну презентацію  «Передумови використання ІКТ». Педагогічні працівники мали змогу  переглянути відеоролик про нові Інтернет технології, який підготував викладач спецдисциплін Когут Т. О. Викладачі  ділилися досвідом роботи щодо сутності та видів інтерактивних методів навчання.

Видатний педагог – новатор А.С.Макаренко стверджував: "Учні пробачать своїм вчителям  і строгість, і сухість, і навіть причепливість, але ніколи не пробачать поганого знання справи".

2014-01-10


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Робочі будні ліцею.


Найрозумніший математик


Будні ліцею


Будні ліцею


Будні ліцею


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua