• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

2 жовтня 2015 року в ліцеї проведені урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників освіти.

 2 жовтня  2015 року в ліцеї проведені урочистості  з нагоди професійного свята Дня працівників освіти. В заході прийняли участь працівники навчального закладу, ветерани ліцею, учні , гості свята. Перед присутніми виступив директор ліцею  В.П. Совик , який відмітив, що професія вчителя – це покликання, а ще це відповідальна і виснажлива праця. Професія вчителя – це незрівнянна радість Майстра від підготовки кваліфікованого спеціаліста і  роботи над  формування людської душі. Сьогодні ваше свято – свято скромних і достойних людей, свято добра, мудрості і любові. Директор подякував колегам за працю, за віру в кожного учня, за розуміння і підтримку за частку душі подаровану дітям, за наше минуле, теперішнє і майбутнє. Побажав всім  міцного здоров’я, добробуту , благополуччя  професійних і творчих успіхів, звершень всіх задуманих справ, талановитих і небайдужих вихованців! Перед учасниками свята виступила  Галини Петрівна Микитюк –очільник українсько-канадського фонду «Світ для дітей», яка у своєму виступі з побажаннями працівникам освіти привезла і подарунки ліцею.  Дирекція навчального закладу, учні щиро подякували за привітання і подарунки .

   Відбувся концерт. Педагогів, майстрів виробничого навчання, працівників навчального закладу вітав вокальний ансамбль дівчат 1курсу та солісти  Олександра Миронів  та  Василь. Нагірняк ,ведучі концерту Марія Чикур та Дмитро Старків.

Світлини з урочистого свята.

2015-10-05


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

1 Вересня-День знань


Життя ліцею: день за днем!!!!


Знай наших


Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»


Виробнича практика групи мулярів


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua