• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

Новини Городенківського професійного ліцею

13 жовтня в навчальному закладі відбулася літературно-музична композиція « Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали», присвячена 73 річниці створення УПА

13 жовтня в навчальному закладі  відбулася літературно-музична композиція  « Коли Ви вмирали, Вам сурми не грали», присвячена 73 річниці створення УПА. Мета заходу — акцентувати увагу учнівської молоді на подіях історії України часів утворення ОУН і УПА.

Вперше День Української повстанської армії відзначили на державному рівні. Адже День захисника України тепер святкують 14 жовтня – на Покрову Пресвятої Богородиці, яка є Днем українського козацтва та, водночас, офіційним Днем заснування УПА. Це військово-політичне формування було створено восени 1942 року політичним проводом Організації українських націоналістів.

Пам’яті воїнів УПА, які героїчно боролися за незалежність нашої країни й була присвячена літературно-музична композиція, в якій прийняли участь  учні І курсу групи №1 плодоовочівник, № 1 муляр. Із вступним словом виступили заступник директора з НВР Білик Д. Р. та  викладачі історії Сало В. П., Андрусяк М. М.

В програмі прозвучали пісні, присвячені Україні та героям УПА. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за те, щоб у нас в країні був мир.

2015-10-14


Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

1 Вересня-День знань


Життя ліцею: день за днем!!!!


Знай наших


Конкурс солістів «Пісенний вернісаж»


Виробнича практика групи мулярів


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua