• головна
  • професії
  • наш колектив
  • навчально-методична робота
  • абітуріенту

СГ машини
Спеціальність: тракторист-машиніст с/г виробництва

Тема: Сівалки.

Мета:

вивчити будову та принцип дії  сівалок;

розвивати пам’ять, спостережливість, увагу, вміння порівнювати, аналізувати;

виховувати повагу і любов до обраної професії.

Тип уроку: урок пояснення нової теми.

Матеріально – технічне забезпечення: підручники, реферати.

 

Хід уроку.

1.                Організаційний момент.

Ø      перевірка кількості учнів згідно зі списком;

Ø      перевірка готовності учнів до заняття.

2.               Мотивація навчальної діяльності та оголошення теми і мети уроку.

Тема сьогоднішнього уроку «Сівалки». Застосування і роль сівалок у сільському господарстві.

3.               Пояснення нового матеріалу.

Пояснення нового матеріалу буде викладено у формі захисту рефератів. На попередньому занятті були роздані теми рефератів.

Теми рефератів:

1. Призначення, типи та улаштування висівних апаратів.

2. Призначення, типи та улаштування насіннєпроводів.

3. Призначення, типи та улаштування сошників.

4. Сівалка зернотукова універсальна ЗС – 3,6.

5. Сівалки СО – 4,2.

6. Сівалки для пунктирного висівання.

7. Бурякова сівалка ССТ – 12А.

Учень – доповідач захищає свій реферат, а інші задають йому запитання по даній тематиці реферату.

Після заслуховування доповідачів і обговорення тем викладаються оцінки. Учні викладають оцінки доповідачам, а викладач оцінює активність слухачів.

4.               Закріплення нового матеріалу.

Для покращення результатів оцінювання проводиться бліц-опитування:

1.      Що таке сівалки і для чого вони призначені?

2.      Назвіть основні частини сівалки, що забезпечують її роботу.

3.      Що таке туковисівний та насіннєвисівний апарати?

4.      Які види тукопроводів Ви знаєте?

5.      З яких матеріалів виготовляють туковисівні проводи?

6.      Які типи сошників застосовуються в сівалках?

7.      Назвіть конструкційні відмінності між дисковими та наральниковими сошниками.

8.      Що таке загортачі?

9.      Для чого призначені прикотні котки?

10.  Як здійснюється агрегатування сівалки з трактором?

5. Підсумок уроку.

При проведенні підсумку уроку вчитель аналізує проведену роботу, вказує на основні факти, котрі потрібно запам’ятати.  Оцінювання.

6.Домашнє завдання:

А.Ф. Головчук «Машини сільського господарства» ст. 160-196

В.С. Гапоненко «Сільськогосподарські машини» ст. 84-111.

 

Додатки до уроку

Івано-Франківська обл.
м. Городенка
вул. Станіславська 1
78100

hplif@meta.ua

Змагання з шашок


Тиждень ОХОРОНИ ПРАЦІ


Тиждень ОХОРОНИ ПРАЦІ


Тиждень професії "КУХАР"


Робочі будні ліцею.


Всі новини!

Тиждень професії «Кухар»


Конкурс «Осінніх композицій» 2012


урочиста лінійка присвячена Дню знань та початку нового 2012-2013 навчального року


Обласна методична секція викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання: «Механізація сільського господарства, основ рослинництва і тваринництва»


І етап олімпіад


Всі альбоми!


Copyright © Городенківський професійний ліцей 2011-2016

email: hplif@meta.ua

Design Copyright © West_combat@meta.ua